BSF-250G-NH210-B Pojistka pro bateriová
ks
Zadávejte násobky 3 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Kód zboží:
ELOSOS1220576
Kód dodavatele:
BSF-250G-NH210-B
EAN:
Standardní balení:
3 ks
Recyklační poplatek:
Jmenovité napětí DC:
1000 V
Jmenovitý proud:
250 A
jiné
Systém pojistek IEC 60269:
jiné
Typ indikace stavu pojistky:
kombin. indikátor
Ztráta výkonu při jmenovitém proudu:
15 W
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
FUSE 250A 1000V DC BSF SIZE 2 BOLTED TAG
Vysokorychlostní, 250 A, DC 1000 V, 100 kA, NH2, 54 x 61 x 150 mm, gBat
Pojistka, Válcová pojistka, Vysokorychlostní, 250 A, DC 1000 V, 100 kA, NH2, 54 x 61 x 150 mm, gBat, for battery storage protection, protects and isolates battery array combiners and disconnects, středové konce s otvorem na šroub, IEC 60269-7, Držák pojistek SD2-D-PV