BSF-200G-NH210-B Pojistka pro bateriová
Kód zboží:
ELOSOS1220572
Kód dodavatele:
BSF-200G-NH210-B
Jmenovité napětí DC:
1000 V
Jmenovitý proud:
200 A
jiné
Systém pojistek IEC 60269:
Ztráta výkonu při jmenovitém proudu:
13 W
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
FUSE 200A 1000V DC BSF SIZE 2 DUAL IND
Vysokorychlostní, 200 A, DC 1000 V, 100 kA, NH2, 54 x 61 x 150 mm, gBat
Pojistka, Válcová pojistka, Vysokorychlostní, 200 A, DC 1000 V, 100 kA, NH2, 54 x 61 x 150 mm, gBat, for battery storage protection, protects and isolates battery array combiners and disconnects, středové konce s otvorem na šroub, IEC 60269-7, Držák pojistek SD2-D-PV