BSF-160G-NH110-B Pojistka pro bateriová
Kód zboží:
ELOSOS1220567
Kód dodavatele:
BSF-160G-NH110-B
Jmenovité napětí DC:
1000 V
Jmenovitý proud:
160 A
jiné
Systém pojistek IEC 60269:
Ztráta výkonu při jmenovitém proudu:
11 W
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
FUSE 160A 1000V DC BSF SIZE 1 BOLTED TAG
Vysokorychlostní, 160 A, DC 1000 V, 100 kA, NH1, 40 x 53 x 135 mm, gBat
Pojistka, Válcová pojistka, Vysokorychlostní, 160 A, DC 1000 V, 100 kA, NH1, 40 x 53 x 135 mm, gBat, for battery storage protection, protects and isolates battery array combiners and disconnects, středové konce s otvorem na šroub, IEC 60269-7, fuse-holder SD1-D-PV