BSF-063G-NH110-B Pojistka pro bateriová
ks
Zadávejte násobky 3 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS1220559
Kód dodavatele:
BSF-063G-NH110-B
EAN:
Standardní balení:
3 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Barevný kód:
bílá
Druh proudu:
DC
Jmenovité napětí DC:
1000 V
Jmenovitý proud:
63 A
Kategorie použití IEC 60269:
gBat
Konstrukční typ dle IEC 60269:
jiné
Systém pojistek IEC 60269:
jiné
Typ indikace stavu pojistky:
kombin. indikátor
Vypínací schopnost:
100 kA
Ztráta výkonu při jmenovitém proudu:
5 W
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
FUSE 63A 1000V DC BSF SIZE 1 BOLTED TAG
Vysokorychlostní, 63 A, DC 1000 V, 100 kA, NH1, 40 x 53 x 135 mm, gBat
Pojistka, Válcová pojistka, Vysokorychlostní, 63 A, DC 1000 V, 100 kA, NH1, 40 x 53 x 135 mm, gBat, for battery storage protection, protects and isolates battery array combiners and disconnects, středové konce s otvorem na šroub, IEC 60269-7, fuse-holder SD1-D-PV