LED panel BRAVO S 40W6060NW W trafo není součást balení! KANLUX 28010
Značka:
Kanlux
Kód zboží:
ELSVOS0786244
Kód dodavatele:
28010
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Bravo
Technické parametry
Barva světla..:
bílá
Barva tělesa:
bílá
Délka:
595 mm
Index podání barev (CRI):
80-89
Jmenovitá okolní teplota:
5-25 °C
Konzistence barev (McAdam):
SDCM6
Materiál tělesa:
ocel
Max. výkon systému:
31-40 W
Předřadník:
proudový LED driver
Průřez vodiče:
0,5 mm2
Šířka:
595 mm
Světelný tok:
4000-4000 lm
Světelný zdroj:
LED neměnitelný
Teplota barvy.:
4000-4000 K
Třída ochrany:
III
Typ produktu:
LED panel velký
Včetně svět. zdroje:
ano
Vhodné pro stropní montáž:
ano
Vhodné pro vestavnou montáž:
Výška/hloubka:
11 mm
Vyzařovací úhel.:
paprsek > 80 °
Interní název produktu
BRAVO S 40W6060NW W Panel LED - trafo
Podrobný popis produktu
BRAVO S 40W6060NW W Panel LED, BRAVO S 40W6060NW W, Vestavné, 40W, 4000Klm, 4000K, bílá (28010)