Světelný sloupek (Maják) BL-06-230-HD-OCF ELECO 866950
Značka:
Eleco
Kód zboží:
ELPROH0720670
Kód dodavatele:
866950
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
BL-06
Technické parametry
Akustická signalizace:
ne
Funkce otočného světlo:
ano
Nepřerušované světlo:
ne
Počet signalizačních prvků:
1
Provozní napětí u AC 60 Hz:
230 V
Vnější průměr:
54 mm
Interní název produktu
BL-06-230-HD-OCF
Podrobný popis produktu
Provozní napětí12V, 24V AC/DC, 230V AC
Jmenovitý proudmax. 60mA
Krytí z čelního panelu/svorkovniceIP65/IP30
Připojovací vodič0,5 mm²
Barva LEDR, G, B, Y, W, O
Pracovní teplota-20.. +50°C
Průměr54 mm
Upevněníšroubové, prodlužovací tyč, úhelník na zeď
Počet samostatně ovládaných LED polí v majáku7
Potlačení svodového proudu3mA
Led pole se vyrábí v provedenísvítící, blikající, rotační, stroboskop LED
Blikající LED polekmitočet 1,5 Hz
Kmitočet přeruš. signalizace2,5kHz +- 0,5kHz; 3,5 +- 0,5kHz
Akustická indikacepiezo měnič 92dB, sirény 96-100dB
FunkceVšesměrová optická indikace stálým, přerušovaným, rotujícím svitem LED a stroboskop. Akustická indikace stálá nebo přerušovaná. Pole jsou vyráběna v barvách červená, zelená, žlutá, oranžová, bílá, modrá. Pole jsou osazena vysoce svítivými LED a nevyžadují údržbu (až 100 000 pracovních hodin). Pole jsou vyrobena z tepelně a rázuvzdorného lexanu. Maják je kompatibilní s ovládáním otevřeným kolektorem NPN a PNP (24V). Připojovací svorkovnice nebo vodiče v libovolných délkách. Svodový proud z polovodičových spínacích prvků do 3mA nezpůsobí sepnutí signalizace. Snadná instalace, dodáváno kompletně sestavené.
UpozorněníStopky H15, 30, 45 a konzoly HW jsou dodávány v povrchovém provedení černý komaxit. Na zakázku upravíme délku stopky, změníme povrchovou úpravu stopky, např. (modrý chromát - zinek). Pro napětí 230V je nutno pro každá 2 světelná pole přidat modul číslo 1.