Bezpečnostní spínač (el. magn.) bez klíče PIZZATO FS2896D024
Značka:
Pizzato
Kód zboží:
ELOSOS0772712
Kód dodavatele:
PZ-FS2896D024
Technické parametry
Délka senzoru:
37,6 mm
Druh spínacího kontaktu:
pomalý spínač
Kategorie ochrany výbuchu plynu:
bez
Kategorie ochrany výbuchu prachu:
bez
Konstrukční typ pouzdra:
kvádr
Materiál tělesa:
plast
Okolní teplota během provozu:
-25-80 °C
Počet pomocných bezpečnostních kontaktů:
0
Počet přepín. kontaktů:
0
Počet rozpín. kontaktů.:
2
Počet spín. kontaktů.:
1
Povrch pouzdra:
jiné
Provozní proud AC-15, 230V:
6 A
Provozní proud DC-13, 230 V:
0,4 A
Provozní proud Ie DC-13, 125V:
1,1 A
Provozní proud Ie DC-13, 24V:
6 A
S indikací stavu:
ne
S pomocným uvolněním:
ano
S únikovým uvolněním:
ne
Šířka senzoru:
60,8 mm
Stupeň krytí (IP):
IP67
Typ elektrického připojení:
kabelový vstup PG
Typ rozhraní:
Vhodné pro zabezpečení:
ano
Výška senzoru:
135 mm