Propojovací lišta Eaton BB3P100M9 3-fázová, 600V, 100A, 9x
Kód zboží:
ELOSOS0734007
Kód dodavatele:
BB3P100M9
Recyklační poplatek:
BB3P100M9 Propojovací lišta 3-fázová, 60 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Fázová a propojovací lišta, výrobce Eaton, EAN 51712366045, kód dodavatele BB3P100M9. Propojovací lišta Eaton BB3P100M9 3-fázová, 600V, 100A, 9x nabízíme od 1 ks. Kód EMAS BB3P100M9 Propojovací lišta 3-fázová, 60 je ELOSOS0734007.
Interní název produktu
BB3P100M9 Propojovací lišta 3-fázová, 60
Podrobný popis produktu
Three phase bb,100A,9 pins, assembled EC
Sběrnice, Nízkonapěťové, 100 A, AC 600 V, DC 600 V, 23 x 37 x 159 mm, 9P, UL, třífázová hřebenová přípojnice s 3 drahami, s koncovou zarážkou