Propojovací lišta Eaton BB3P100M57 3-fázová, 600V, 100A, 57x
Kód zboží:
ELOSOS0734005
Kód dodavatele:
BB3P100M57
Recyklační poplatek:
BB3P100M57 Propojovací lišta 3-fázová, 6 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Fázová a propojovací lišta, výrobce Eaton, EAN 51712366076, kód dodavatele BB3P100M57. Propojovací lišta Eaton BB3P100M57 3-fázová, 600V, 100A, 57x nabízíme od 1 ks. Kód EMAS BB3P100M57 Propojovací lišta 3-fázová, 6 je ELOSOS0734005.
Interní název produktu
BB3P100M57 Propojovací lišta 3-fázová, 6
Podrobný popis produktu
Three phase bb,100A, 57 pins, w/o endcap
Sběrnice, Nízkonapěťové, 100 A, AC 600 V, DC 600 V, 23 x 37 x 1009 mm, 57P, UL, třífázová hřebenová přípojnice s 19 drahami, bez koncové zarážky