Propojovací lišta Eaton BB3P100M15 3-fázová, 600V, 100A, 15x
Kód zboží:
ELOSOS0734004
Kód dodavatele:
BB3P100M15
Recyklační poplatek:
BB3P100M15 Propojovací lišta 3-fázová, 6 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Fázová a propojovací lišta, výrobce Eaton, EAN 51712366069, kód dodavatele BB3P100M15. Propojovací lišta Eaton BB3P100M15 3-fázová, 600V, 100A, 15x nabízíme od 1 ks. Kód EMAS BB3P100M15 Propojovací lišta 3-fázová, 6 je ELOSOS0734004.
Interní název produktu
BB3P100M15 Propojovací lišta 3-fázová, 6
Podrobný popis produktu
Three phase bb,100A,15 pins,assembled EC
Sběrnice, Nízkonapěťové, 100 A, AC 600 V, DC 600 V, 22 x 37 x 266 mm, 15P, UL, třífázová hřebenová přípojnice s 5 drahami, s koncovou krytkou