Propojovací lišta Eaton BB3P100M12 3-fázová, 600V, 100A, 12x
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS0734003
Kód dodavatele:
BB3P100M12
Recyklační poplatek:
BB3P100M12 Propojovací lišta 3-fázová, 6 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Fázová a propojovací lišta, výrobce Eaton, EAN 51712366052, kód dodavatele BB3P100M12. Propojovací lišta Eaton BB3P100M12 3-fázová, 600V, 100A, 12x nabízíme od 1 ks. Kód EMAS BB3P100M12 Propojovací lišta 3-fázová, 6 je ELOSOS0734003.
Interní název produktu
BB3P100M12 Propojovací lišta 3-fázová, 6
Podrobný popis produktu
Three phase bb,100A,12 pins,assembled EC
Sběrnice, Nízkonapěťové, 100 A, AC 600 V, DC 600 V, 22 x 37 x 214 mm, 12P, UL, třífázová hřebenová přípojnice s 4 drahami, s koncovou zarážkou