Propojovací lišta Eaton BB1P100M9 1-fázová, 1000V DC, 100A, 9x
ks
Zadávejte násobky 58 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Kód zboží:
ELOSOS0734002
Kód dodavatele:
BB1P100M9
EAN:
Standardní balení:
58 ks
Recyklační poplatek:
BB1P100M9 Propojovací lišta 1-fázová, 10 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Fázová a propojovací lišta, výrobce Eaton, EAN 51712365994, kód dodavatele BB1P100M9. Propojovací lišta Eaton BB1P100M9 1-fázová, 1000V DC, 100A, 9x nabízíme od 58 ks. Kód EMAS BB1P100M9 Propojovací lišta 1-fázová, 10 je ELOSOS0734002.
Interní název produktu
BB1P100M9 Propojovací lišta 1-fázová, 10
Podrobný popis produktu
Sngl-phase 1000v DC BB, 100A, 9 pins EC
Sběrnice, Nízkonapěťové, 100 A, AC 600 V, DC 1000 V, 15 x 16 x 160 mm, 9P, UL, jednofázová hřebenová přípojnice s 9 drahami, s koncovou zarážkou