Propojovací lišta Eaton BB1P100M6 1-fázová, 1000V DC, 100A, 6x
ks
Zadávejte násobky 50 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Kód zboží:
ELOSOS0734001
Kód dodavatele:
BB1P100M6
EAN:
Standardní balení:
50 ks
Recyklační poplatek:
BB1P100M6 Propojovací lišta 1-fázová, 10 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Fázová a propojovací lišta, výrobce Eaton, EAN 51712365987, kód dodavatele BB1P100M6. Propojovací lišta Eaton BB1P100M6 1-fázová, 1000V DC, 100A, 6x nabízíme od 50 ks. Kód EMAS BB1P100M6 Propojovací lišta 1-fázová, 10 je ELOSOS0734001.
Interní název produktu
BB1P100M6 Propojovací lišta 1-fázová, 10
Podrobný popis produktu
Sngl-phase 1000v DC BB, 100A, 6 pins EC
Sběrnice, Nízkonapěťové, 100 A, AC 600 V, DC 1000 V, 15 x 16 x 106 mm, 6P, UL, jednofázová hřebenová přípojnice s 6 drahami, s koncovou zarážkou