Propojovací lišta Eaton BB1P100M57 1-fázová, 1000V DC, 100A, 57x
Kód zboží:
ELOSOS0734000
Kód dodavatele:
BB1P100M57
Recyklační poplatek:
BB1P100M57 Propojovací lišta 1-fázová, 1 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Fázová a propojovací lišta, výrobce Eaton, EAN 51712366021, kód dodavatele BB1P100M57. Propojovací lišta Eaton BB1P100M57 1-fázová, 1000V DC, 100A, 57x nabízíme od 1 ks. Kód EMAS BB1P100M57 Propojovací lišta 1-fázová, 1 je ELOSOS0734000.
Interní název produktu
BB1P100M57 Propojovací lišta 1-fázová, 1
Podrobný popis produktu
Sngl-phs 1000v DC BB, 100A, 57 pin NO EC
Sběrnice, Nízkonapěťové, 100 A, AC 600 V, DC 1000 V, 15 x 16 x 1012 mm, 57P, UL, jednofázová hřebenová přípojnice s 57 drahami, bez koncové zarážky