Propojovací lišta Eaton BB1P100M4 1-fázová, 1000V DC, 100A, 4x
Kód zboží:
ELOSOS0733999
Kód dodavatele:
BB1P100M4
Recyklační poplatek:
BB1P100M4 Propojovací lišta 1-fázová, 10 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Fázová a propojovací lišta, výrobce Eaton, EAN 51712401333, kód dodavatele BB1P100M4. Propojovací lišta Eaton BB1P100M4 1-fázová, 1000V DC, 100A, 4x nabízíme od 1 ks. Kód EMAS BB1P100M4 Propojovací lišta 1-fázová, 10 je ELOSOS0733999.
Interní název produktu
BB1P100M4 Propojovací lišta 1-fázová, 10
Podrobný popis produktu
1PH, 1000VDC 100A Busbar, 4-Pole
Sběrnice, Nízkonapěťové, 100 A, AC 600 V, DC 1000 V, 15 x 16 x 71 mm, 4P, UL