Propojovací lišta Eaton BB1P100M3 1-fázová, 1000V DC, 100A, 3x
ks
Zadávejte násobky 58 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS0733998
Kód dodavatele:
BB1P100M3
EAN:
Standardní balení:
58 ks
Recyklační poplatek:
BB1P100M3 Propojovací lišta 1-fázová, 10 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Fázová a propojovací lišta, výrobce Eaton, EAN 51712365970, kód dodavatele BB1P100M3. Propojovací lišta Eaton BB1P100M3 1-fázová, 1000V DC, 100A, 3x nabízíme od 58 ks. Kód EMAS BB1P100M3 Propojovací lišta 1-fázová, 10 je ELOSOS0733998.
Interní název produktu
BB1P100M3 Propojovací lišta 1-fázová, 10
Podrobný popis produktu
ngl-phase 1000v DC BB, 100A, 3 pins EC
Sběrnice, Nízkonapěťové, 100 A, AC 600 V, DC 1000 V, 15 x 16 x 52 mm, 3P, UL, jednofázová hřebenová přípojnice s 3 drahami, s koncovou zarážkou