Vestavné svítidlo BANDOG-SQUARE235-LED-3000-4K, IP43/20 VYRTYCH 051577
Značka:
Vyrtych
Kód zboží:
ELSVOS0778845
Kód dodavatele:
22538
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
BANDOG-SQUARE-LED
Technické parametry
Barva tělesa:
bílá
Délka:
235 mm
Materiál krytu:
opálový plast
Materiál tělesa:
ocel
Max. výkon systému:
26 W
Nominální napětí.:
230 V
Předřadník:
EVG Standard
Šířka:
235 mm
Stupeň krytí (IP), přední:
IP43/IP20
Světelný tok:
1693 lm
Světelný zdroj:
LED neměnitelný
Teplota barvy.:
4000-4000 K
Typ produktu:
svítidlo s krytem
Včetně předřadníku:
ano
Včetně svět. zdroje:
ano
Vhodné pro vestavnou montáž:
Výška/hloubka:
130 mm