AZ-3N-B100 Jistič AZ, char B, 3+N-pólový
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS0733917
Kód dodavatele:
174526
Technické parametry
Charakteristika:
B
Frekvence.:
50-60 Hz
Impulsní odolné napětí Uimp:
4 kV
Instalace pod omítku:
ne
Izolační napětí Ui:
440 V
Jmenovité napětí:
400 V
Jmenovitý proud:
100 A
Kategorie přepětí:
3
Modulární šířka:
6
Možnost doplňkové výbavy:
ano
Okolní teplota během provozu:
-25-55 °C
Počet chráněných pólů:
3
Počet pólů (celkem):
4
Pro průřez pevného vodiče:
2,5-50 mm2
Průřez vícežilového připojení:
2,5-50 mm2
Spínající N vodič:
ano
Stupeň krytí (IP):
IP20
Stupeň znečištění:
2
Třída omezení proudu:
Typ napětí:
AC
Vestavěná hloubka:
75 mm
Výbuchu odolný:
ne
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 230V:
0 kA
Vyp. zkrat. schopnost lcn EN 60898 400V:
0 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 230V:
20 kA
Vyp.zkrat.schopnost Icu IEC 60947-2 400V:
20 kA
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
AZ-3N-B100
Jistič AZ, char B, 3+N-pólový, In=100A, Icn=20kA (ČSN EN 60898), Icn=25kA (ČSN EN 60947-2)