ATV930D30N4 Frekvenční měnič 30 kW, In
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0729584
Kód dodavatele:
ATV930D30N4
Technické parametry
Frekvence sítě:
50/60 Hz
Hloubka:
274 mm
Max. výstupní frekvence:
500 Hz
Max. výstupní napětí:
480 V
Optické rozhraní:
ano
Počet HW rozhraní RS-232:
0
Počet HW rozhraní RS-422:
0
Počet HW rozhraní RS-485:
3
Počet HW rozhraní USB:
Počet HW rozhraní prům. Ethernetu:
Počet HW rozhraní serial TTY:
Počet analogových vstupů:
3
Počet analogových výstupů:
2
Počet dalších HW rozhraní:
Počet digitálních vstupů:
8
Počet digitálních výstupů:
1
Počet paralelních HW rozhraní:
Počet rozhraní PROFINET:
Počet vstupních fází:
Počet výstupních fází:
Podpora CAN:
ano
Podpora Data-Highway:
ne
Podpora DeviceNet Safety:
ne
Podpora DeviceNet:
Podpora EIB:
Podpora Ethernet/IP:
Podpora Foundation Fieldbus:
Podpora INTERBUS:
Podpora INTERBUS-Safety:
Podpora LON:
Podpora MODBUS:
Podpora PROFIBUS:
Podpora PROFINET CBA:
Podpora PROFINET IO:
Podpora PROFIsafe:
Podpora SERCOS:
Podpora SUCONET:
Podpora SafetyBUS p:
Podpora TCP/IP:
Podpora jiných typů sběrnic:
Podpora pro ASI:
Použití v průmyslu:
Připojení k PC:
S řídící jednotkou:
Šířka:
226 mm
Síťové napětí:
380-480 V
Stupeň krytí (IP):
IP21
Typ převodníku:
U převodník
Výška:
673 mm
Výstupní proud I2N:
61,5 A
ATV930D30N4 Frekvenční měnič 30 kW, In najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Měniče, Frekvenční měnič, výrobce Schneider, EAN 3606480883361, kód dodavatele ATV930D30N4. ATV930D30N4 Frekvenční měnič 30 kW, In nabízíme od 1 ks. Kód EMAS ATV930D30N4 Frekvenční měnič 30 kW, In je ELPROS0729584.
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Tento frekvenční měnič Altivar Process ATV900 může napájet 3fázové synchronní a asynchronní motory. Je vhodný pro motory s výkonem až 30 kW / 40 hp pro aplikace vyžadující malé přetížení (až 120 %). Je vhodný pro motory s výkonem až 22 kW / 30 hp pro aplikace vyžadující značné přetížení (až 150 %). Pracuje při jmenovitém napájecím napětí od 380 V do 480 V AC. Tento frekvenční měnič (VSD / VFD) je speciálně navržen pro průmyslové procesy. V následujících segmentech trhu, ropný a plynárenský průmysl, těžba nerostů a kovů, potravinářská voda a odpadní voda. Nabízí vysoký výkon motoru pro jakýkoli motor a úplné řízení všech druhů spojení v master/slave aplikacích. Síťové služby pomáhají zajišťovat nepřetržitý provoz i v případě poruchy připojení. Protokolování webových serverů a dat pomáhá zkrátit prostoje pomocí rychlého odstraňování problémů a preventivní údržby. Její pokročilá konektivita, včetně EtherNet/IP a Modbus TCP, umožňuje hlubokou integraci do automatizačních architektur. Je navržen k montáži do svislé polohy (+/- 10 °) na zeď.