ATV320U22M2B
Technické parametry
Frekvence sítě:
50/60 Hz
Hloubka:
245 mm
Max. výstupní frekvence:
599 Hz
Max. výstupní napětí:
240 V
Optické rozhraní:
ne
Počet HW rozhraní RS-232:
0
Počet HW rozhraní RS-422:
0
Počet HW rozhraní RS-485:
1
Počet HW rozhraní USB:
Počet HW rozhraní prům. Ethernetu:
Počet HW rozhraní serial TTY:
Počet analogových vstupů:
3
Počet analogových výstupů:
1
Počet dalších HW rozhraní:
Počet digitálních vstupů:
6
Počet digitálních výstupů:
Počet paralelních HW rozhraní:
Počet rozhraní PROFINET:
Počet vstupních fází:
Počet výstupních fází:
3
Podpora CAN:
ano
Podpora Data-Highway:
ne
Podpora DeviceNet Safety:
Podpora DeviceNet:
ano
Podpora EIB:
Podpora Ethernet/IP:
Podpora Foundation Fieldbus:
Podpora INTERBUS:
Podpora INTERBUS-Safety:
Podpora LON:
Podpora MODBUS:
Podpora PROFIBUS:
Podpora PROFINET CBA:
Podpora PROFINET IO:
Podpora PROFIsafe:
Podpora SERCOS:
Podpora SUCONET:
Podpora SafetyBUS p:
Podpora TCP/IP:
Podpora jiných typů sběrnic:
Podpora pro ASI:
Použití v průmyslu:
Připojení k PC:
S řídící jednotkou:
Šířka:
60 mm
Síťové napětí:
200-240 V
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ převodníku:
U převodník
Výška:
325 mm
Výstupní proud I2N:
11 A
Frekvenční měnič 2,2kW 11 A 1x200-240V IP20 třída 3C3/3S2 EMC filtr C2 book
ATV320U22M2B Frekvenční měnič 2,2 kW, In najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Měniče, Frekvenční měnič, výrobce Schneider, EAN 3606480966378, kód dodavatele ATV320U22M2B. Frekvenční měnič 2,2kW 11 A 1x200-240V IP20 třída 3C3/3S2 EMC filtr C2 book nabízíme od 1 ks. Kód EMAS ATV320U22M2B Frekvenční měnič 2,2 kW, In je ELOSOS0873668.
Interní název produktu
ATV320U22M2B Frekvenční měnič 2,2 kW, In
Podrobný popis produktu
Tento frekvenční měnič Altivar 320 může napájet jednofázové synchronní a asynchronní motory. Formát knihy umožňuje jednoduchou a kompaktní instalaci do vašich automatizačních skříní. Pracuje při jmenovitém napájení až 2,2 kW / 3 hp a jmenovitém napětí od 200 V do 240 V AC. Jeho robustní konstrukce se deskami s potištěnými obvody třídy 3C3 IEC 60721-3 umožňuje rozšířit dostupnost stroje v náročných podmínkách prostředí, například při okolní teplotě do 60 °C bez nutnosti dalšího chlazení. Zahrnuje také paralelní připojení motorů a speciálních pohonů pomocí poměru napětí/frekvence a statické rychlosti a úspory energie pro synchronní motory s otevřenou smyčkou. Software pohonu obsahuje 5 bezpečnostních funkcí, které pomáhají strojům splňovat bezpečnostní požadavky, ať už jsou používány ve spojení s bezpečnostním modulem Preventa. Tyto bezpečnostní funkce jsou konfigurovány pomocí softwaru SoMove. Zařízení Altivar Machine ATV320 bylo navrženo pro výrobce strojů (OEM), kteří splňují jednoduché a pokročilé požadavky na použití zahrnuté do balení, manipulace s materiálem, zpracování materiálu, mechanické pohony a zdvihání. Splňuje mezinárodní normy IEC/EN 61800-5-1 a IEC/EN 61800-3 (odolnost a emise vedením a vyzařováním EMC). Certifikuje se také CEC, ULG, CSA, NOM, EAC a RCM. S pohony Altivar Machine ATV320 jsou k dispozici příslušenství pro montáž (brzdné odpory, síťové tlumivky, motorové tlumivky, další filtry EMC). Typ externího příslušenství a příslušenství závisí na napájení. Je navržen k montáži do svislé polohy (+/- 10 °) na panel díky 4 montážním otvorům. Plně se integruje do systému EcoStruxure Machine od firmy Schneider Electric prostřednictvím DTM. Disky ATV320 lze konfigurovat, řídit a diagnostikovat přímo v softwaru SoMachine a SoMove pomocí stejné poště softwaru (DTM). Je ekologický a splňuje směrnice, jako jsou RoHS, WEEE atd., týkající se ochrany životního prostředí.