AS/SB/24/120/R/RL Průmyslová siréna Asse
Kód zboží:
ELOSOS0823505
Kód dodavatele:
7021121FUL-0004X
Druh proudu:
DC
Hlasitost:
120 dB
Nominální napětí.:
--30 V
Spotřeba elektřiny:
0,95 A
Výkon:
23 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Maxi 120dB, s majákem, červený kryt, červený maják, 24V DC