AS/SB/24/120/R/BL Průmyslová siréna Asse
ks
Zadávejte násobky 20 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Kód zboží:
ELOSOS1344066
Kód dodavatele:
7022124FUL-0190X
EAN:
Standardní balení:
20 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Barva krytu lampy:
modrá
Druh proudu:
DC
Hlasitost:
120 dB
Nominální napětí.:
--30 V
Spotřeba elektřiny:
0,95 A
Výkon:
23 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta Maxi 120dB, s majákem, červený kryt, modrý maják, 24V DC, požár.certif