AS/SB/24/120/R/AL Průmyslová siréna Asse
Kód zboží:
ELOSOS0823504
Kód dodavatele:
7021122FUL-0113X
Technické parametry
Barva krytu lampy:
oranžová
Druh proudu:
DC
Hlasitost:
120 dB
Nominální napětí.:
--30 V
Spotřeba elektřiny:
0,95 A
Výkon:
23 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Maxi 120dB, s majákem, červený kryt, jantarový maják, 24V DC