AS/SB/24/120/G/AL Průmyslová siréna Asse
Kód zboží:
ELOSOS0823503
Kód dodavatele:
7092275FUL-0152X
Technické parametry
Barva krytu lampy:
oranžová
Barva tělesa:
šedá
Druh proudu:
DC
Hlasitost:
120 dB
Nominální napětí.:
--30 V
Spotřeba elektřiny:
0,95 A
Výkon:
23 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Maxi 120dB, s majákem, šedý kryt, jantarový maják, 24V DC