AS/SB/24/110/R/RL Průmyslová siréna Asse
Kód zboží:
ELOSOS0823502
Kód dodavatele:
7021111FUL-0003X
Druh proudu:
DC
Hlasitost:
110 dB
Nominální napětí.:
--30 V
Spotřeba elektřiny:
0,6 A
Výkon:
15 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Maxi 110dB, s majákem, červený kryt, červený maják, 24V DC