AS/SB/24/110/R/BL Průmyslová siréna Asse
Kód zboží:
ELOSOS1344065
Kód dodavatele:
7022123FUL-0189X
Technické parametry
Barva krytu lampy:
modrá
Druh proudu:
DC
Hlasitost:
110 dB
Nominální napětí.:
--30 V
Spotřeba elektřiny:
0,6 A
Výkon:
15 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta Maxi 110dB, s majákem, červený kryt, modrý maják, 24V DC, požár.certif