AS/SB/24/110/R/AL Průmyslová siréna Asse
ks
Zadávejte násobky 50 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Kód zboží:
ELOSOS0823501
Kód dodavatele:
7021112FUL-0188X
EAN:
Standardní balení:
50 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Barva krytu lampy:
oranžová
Druh proudu:
DC
Hlasitost:
110 dB
Nominální napětí.:
--30 V
Spotřeba elektřiny:
0,6 A
Výkon:
15 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Maxi 110dB, s majákem, červený kryt, jantarový maják, 24V DC