AS/SB/230/R/120/AL Průmyslová siréna Ass
Kód zboží:
ELOSOS0823499
Kód dodavatele:
7022122FUL-0114
Technické parametry
Barva krytu lampy:
oranžová
Druh proudu:
AC
Hlasitost:
120 dB
Nominální napětí.:
--240 V
Spotřeba elektřiny:
0,08 A
Výkon:
20 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Maxi 120dB, s majákem, červený kryt, jantarový maják, 230V AC