AS/SB/230/R/110/RL Průmyslová siréna Ass
Kód zboží:
ELOSOS0823498
Kód dodavatele:
7022111FUL-0005
Druh proudu:
AC
Hlasitost:
110 dB
Nominální napětí.:
--240 V
Spotřeba elektřiny:
0,055 A
Výkon:
13 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Maxi 110dB, s majákem, červený kryt, červený maják, 230V AC