AS/SB/230/G/120/RL Průmyslová siréna Ass
Kód zboží:
ELOSOS1344062
Kód dodavatele:
7022127FUL-0297
Technické parametry
Barva krytu lampy:
červená
Barva tělesa:
šedá
Druh proudu:
AC
Hlasitost:
120 dB
Nominální napětí.:
--240 V
Spotřeba elektřiny:
0,08 A
Výkon:
20 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Maxi 120dB, s majákem, šedý kryt, červený maják, 230V AC