AS/SB/230/G/120/AL Průmyslová siréna Ass
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS0823497
Kód dodavatele:
7092276FUL-0153
Technické parametry
Barva krytu lampy:
oranžová
Barva tělesa:
šedá
Druh proudu:
AC
Ex-zóna plynu:
bez
Ex-zóna prachu:
bez
Frekvence zvukového signálu:
--2,85 kHz
Hlasitost:
120 dB
Kompatibilní s Amazon Alexa:
ne
Kompatibilní s Apple HomeKit:
ne
Kompatibilní s Google Assistant:
Nominální napětí.:
--240 V
Podle normy EN 54-23:
Podpora IFTTT:
S kontaktem:
Spotřeba elektřiny:
0,08 A
Stupeň krytí (IP):
IP66
Světelný zdroj:
xenon
Typ akustického signálu:
přerušovaný/trvalý
Typ akustického signálu zařízení:
siréna
Typ optického signálu:
zábleskové světlo
Vhodné pro montáž na stěnu:
ano
Vhodné pro montáž na stěnu.:
ano
Vhodné pro stropní montáž:
Výkon:
20 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Maxi 120dB, s majákem, šedý kryt, jantarový maják, 230V AC