AS/M/SB/230V/R/RL/110 Průmyslová siréna
Kód zboží:
ELOSOS0823479
Kód dodavatele:
7052111FUL-0130
Nominální napětí.:
--240 V
Spotřeba elektřiny:
0,042 A
Výkon:
9,6 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Midi 112dB, s majákem, červený kryt, červený maják, 230V AC