AS/M/SB/230/R/AL Průmyslová siréna Asser
Kód zboží:
ELOSOS0823477
Kód dodavatele:
7052212FUL-0116
Technické parametry
Barva krytu lampy:
oranžová
Nominální napětí.:
--240 V
Spotřeba elektřiny:
0,042 A
Výkon:
9,6 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Midi 112dB, s majákem, červený kryt, jantarový maják, 230V AC