AS/M/SB/115V/R/RL Průmyslová siréna Asse
Kód zboží:
ELOSOS0823476
Kód dodavatele:
7054111FUL-0046
Nominální napětí.:
--120 V
Spotřeba elektřiny:
0,085 A
Výkon:
9,8 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Midi 112dB, s majákem, červený kryt, červený maják, 115V AC