AS/M/SB/115/R/AL Průmyslová siréna Asser
ks
Zadávejte násobky 75 ks.
Máte IČ? Získejte ještě výhodnější ceny!
Obecné parametry
Kód zboží:
ELOSOS0823475
Kód dodavatele:
7092266FUL-0142
EAN:
Standardní balení:
75 ks
Recyklační poplatek:
Technické parametry
Barva krytu lampy:
oranžová
Barva tělesa:
červená
Nominální napětí.:
--120 V
Spotřeba elektřiny:
0,085 A
Výkon:
9,8 W
Způsob montáže:
povrchová montáž
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Průmyslová siréna Asserta, siréna Midi 112dB, s majákem, červený kryt, jantarový maják, 115V AC