AOS-10P LED G 24AC IP65
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
na objednávku
Původně:
401,18 Kč
Cena po registraci:
358,26 Kč/ks
Po registraci bez DPH:
296,08 Kč
Vaše cena s DPH:
373,14 Kč/ks
Vaše cena bez DPH:
308,38 Kč/ks
ks
Obecné parametry
- Značka:
- Eleco
- Kód zboží:
- ELOSOS1920691
- Kód dodavatele:
- 31113912
- EAN:
- 8592729065429
- Standardní balení:
- 1 ks
- Recyklační poplatek:
- 0,50 Kč
AOS-10P LED G 24AC IP65
AOS-10P LED G 24AC IP65 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Opticko-akustické signalizační zařízení, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Akustický hlásič (siréna), výrobce Eleco, EAN 8592729065429, kód dodavatele 31113912. AOS-10P LED G 24AC IP65 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS AOS-10P LED G 24AC IP65 je ELOSOS1920691.
Interní název produktu
AOS-10P LED G 24AC IP65
Podrobný popis produktu
| Provozní napětí | 12-24V AC/DC |
| Jmenovitý proud | max. 20mA |
| Krytí z čelního panelu/svorkovnice | IP20 |
| Tloušťka panelu | max. 12 mm |
| Připojovací vodič | 1,5 mm² |
| Rozteč mezi otvory | minimálně 34 mm |
| Barva LED | R, G, B, Y, W, O |
| Montážní otvor | 22 mm |
| Akustický tlak | 90 dB/ 30 cm |
| Frekvence | 2,7 kHz + 0,5 kHz |