AG-1045.50.350
Technické parametry
Bez halogenů:
ano
Délka závitu:
9 mm
Druh těsnění:
těsnicí kroužek
EMC verze:
ne
Kvalita materiálu:
mosaz
Materiál:
kov
Odlehčení tahu:
ano
Odolné proti nárazům:
Plochá kabelová spojka:
ne
Povrchová ochrana:
poniklované
Pracovní teplota:
-40-100 °C
Provedení:
přímé
S pojistnou maticí:
Stíněný:
Stoupání závitu:
1,5 mm
Stupeň krytí (IP):
IP68
Typ závitu:
metrický
Velikost závitu M/PG:
50
Verze testovaná výbuchem:
Vhodné pro průměr kabelu:
25-35 mm
Kabelová vývodka Syntec, mosazná, krátký závit M50 AGRO 1045.50.350
Interní název produktu
AG-1045.50.350 Kabelová vývodka M50
Podrobný popis produktu
Kabelová vývodka Syntec, mosazná, závit M50 x 1,5, pro průměr kabelu 25,0 až 35,0 mm, délka závitu 9 mm