AF26-30-11-13 100-250V50/60HZ DC ABB 1SBL237001R1311
Značka:
ABB
Kód zboží:
ELOSOS0770730
Kód dodavatele:
1SBL237001R1311
Technické parametry
Modulární typ:
ne
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů:
0
Počet spín. kontaktů:
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
100 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
100 V
Provozní proud AC-1 400V:
45 A
Provozní proud AC-3 400V:
26 A
Provozní výkon AC-3 400V:
11 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
100 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
100 V
Řídící napáj. napětí DC:
100 V
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
AC/DC
Interní název produktu
AF26-30-11-13 100-250V50/60HZ - DC
Podrobný popis produktu
3- pólový stykač AF (3 ZAP) 26A, 11kW/400V AC-3 45A/690V AC-1 Pomocný kontakt: 1 ZAP a 1 VYP Šroub Uc = 100-250 VAC/DC