AF26-22-00-11 24-60V50/60HZ 20-60VDC ABB 1SBL237501R1100
Značka:
ABB
Kód zboží:
ELOSOS0758901
Kód dodavatele:
1SBL237501R1100
Technické parametry
Modulární typ:
ne
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
0
Počet pom. spínacích kontaktů:
0
Počet rozpín. kontaktů:
2
Počet spín. kontaktů:
2
Provozní napětí AC 50 Hz:
24 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
24 V
Provozní proud AC-1 400V:
45 A
Provozní proud AC-3 400V:
22 A
Provozní výkon AC-3 400V:
11 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
24 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
24 V
Řídící napáj. napětí DC:
20 V
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
AC/DC
Interní název produktu
AF26-22-00-11
Podrobný popis produktu
4- pólový stykač AF (2 ZAP+2 VYP) 22A, 11kW/400V AC-3 45A/690V AC-1 Bez pomocných kontaktů Šroub Uc = 24-60VAC 20-60VDC