9EEBM72R Externí baterie pro UPS 9E, EBM
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS1789495
Kód dodavatele:
9EEBM72R
Technické parametry
Hloubka:
608 mm
Náhradní díl:
ne
Příslušenství:
ne
Šířka:
438 mm
Výška:
86,5 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Eaton 9E EBM 72V Rack2U
Eaton 9E EBM 72V Rack2U
Externí bateriový modul (EBM) Eaton 9E, 72 V, Rack, 2U