Přepěťová ochrana Typ 2+3, pro sběrnice FINDER 7P.62.9.036.0005
Značka:
Finder
Kód zboží:
ELOSOS1338309
Kód dodavatele:
7P6290360005
Technické parametry
Max. trvalé napětí DC:
36 V
Mezní frekvence:
4 MHz
Napětí DC.:
24-24 V
Počet vodičů (bez uzemnění):
2
Připojení 1:
svorka
Proaktivní termoregulace:
ne
Proud zátěže:
0,5 A
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
bez
Stupeň krytí (IP):
IP20
Svodový proud (8/20):
5 kA
Úroveň ochr. napětí žíla/zem:
45 V
Úroveň ochr. napětí žíla/žíla:
45 V
Verze testovaná výbuchem:
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm