Přepěťová ochrana 1F/typ 3 (1var), 275VAC, In 3kA FINDER 7P.36.8.275.2003
Značka:
Finder
Kód zboží:
ELOSOS1338307
Kód dodavatele:
7P3682752003
Technické parametry
Max. trvalé napětí AC:
275 V
Napětí AC:
230 V
Počet pólů:
1
S odrušovacím filtrem:
ne
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
akustické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ kontroly 3 (D):
ano
Úroveň ochrany L-N:
1,65 kV
Úroveň ochrany L-PE/N-PE:
1,5 kV
Výboj. proud (8/20) L+N-PE:
3 kA
Výboj. proud (8/20) L-N:
3 kA
Způsob montáže:
přisazená/zapuštěná
7P3682752003 Přep.ochrana 1F/typ 3 (1var najdete v kategoriích Přepěťové ochrany, Svodič přepětí pro konc.zařízení (typ 3), Uzemnění, hromosvody a přepěťové ochrany, výrobce Finder, EAN 8012823407890, kód dodavatele 7P3682752003. Přepěťová ochrana 1F/typ 3 (1var), 275VAC, In 3kA FINDER 7P.36.8.275.2003 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 7P3682752003 Přep.ochrana 1F/typ 3 (1var je ELOSOS1338307.
Interní název produktu
7P3682752003 Přep.ochrana 1F/typ 3 (1var