5P1150IG2 UPS 5P Gen 2, 1/1fáze, 1150VA/
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS1869721
Kód dodavatele:
5P1150IG2
Technické parametry
Beznapěťový spínací kontakt:
ano
Celková účinnost:
98,2 %
Funkce automatického vypnutí:
ano
Hloubka:
345 mm
Hmotnost:
11 kg
Počet primárních fází:
1
Počet sekundárních fází:
1
Počet výstup. přípojek C13:
8
Připojení vstupu:
C14
S rozhraním RS-232:
SNMP:
ne
Šířka:
150 mm
Spotřeba energie:
17 W
Typ konstrukce:
stojící
Typ napětí:
AC
USB rozhraní:
USV technologie:
linka-interaktivní
Vhodné pro správu sítě:
ne
Vstupní napětí.:
150-294 V
Výška:
233 mm
Výstupní činný výkon:
2500 W
Výstupní napětí.:
200-240 V
Výstupní zdánlivý výkon:
1150 VA
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Eaton 5P 1150i G2
Eaton 5P 1150i G2
UPS Eaton 5P Gen2, 1150 VA, 920 W, Vstup: C14, Výstupy: (8) C13, Tower