4K6116MMK1/2S Prodlužovací osa 6x6mm 160mm pro odpínače DMV 160N ovl.páka K1,K2S
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS0732861
Technické parametry
Délka:
116 mm
Šířka průřezu:
6 mm
Výška průřezu:
6 mm
4K6116MMK1/2S Prodlužovací osa 6x6mm 1 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Ovládací rukojeť pro jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Eaton, EAN 8711426834644, kód dodavatele 1314996. 4K6116MMK1/2S Prodlužovací osa 6x6mm 160mm pro odpínače DMV 160N ovl.páka K1,K2S nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 4K6116MMK1/2S Prodlužovací osa 6x6mm 1 je ELOSOS0732861.
Interní název produktu
4K6116MMK1/2S Prodlužovací osa 6x6mm 1
Podrobný popis produktu
4K6116MMK1/2S
Prodlužovací osa, Průměr osy: 6 x 6 mm, Délky os: 116 mm (od dolní strany spínače k horní straně osy), Použitelné pro: Ovládací páky K1, K2S
Příslušenství pro typy Dumeco DMV 160N, výška spínače od dolní strany spínače k horní straně ovládací osy, 6 mm kvadratická, pro ovládací páky K1 a K2S