4K14H230COK5 Prodlužovací osa 14x14mm
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS0732847
Technické parametry
Délka:
230 mm
Šířka průřezu:
14 mm
Výška průřezu:
14 mm
4K14H230COK5 Prodlužovací osa 14x14mm najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Jističe, Ovládací rukojeť pro jistič, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Eaton, EAN 8711426528109, kód dodavatele 1050253. 4K14H230COK5 Prodlužovací osa 14x14mm nabízíme od 1 ks. Kód EMAS 4K14H230COK5 Prodlužovací osa 14x14mm je ELOSOS0732847.
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
4K14H230COK5
Prodlužovací osa, V kombinaci s přepínacím mechanismem, Průměr osy: 14 x 14 mm, Délky os: 230 mm (od dolní strany spínače k horní straně osy), Použite
Příslušenství pro typy Dumeco DMV 630N a 1000N, v kombinaci s přepínacím mechanismem, výška spínače od dolní strany spínače k horní straně ovládací osy, 10 mm kvadratická, pro ovládací páku K5