3SU1050-5BP61-0AA0 klíčový spínač , 22 m
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0903443
Kód dodavatele:
3SU1050-5BP61-0AA0
Technické parametry
Aretace:
ne
Barva ovládacího prvku:
stříbro
Konstrukce objektivu:
obdélník
Materiál čelního kroužku:
kov
Počet spínacích poloh:
3
Průměr otvoru.:
22,3 mm
Pružinový návrat:
ne
S čelním kroužkem:
ano
Šířka otevření:
29,5 mm
Stupeň krytí (IP), přední:
IP67/IP69K
Stupeň ochrany (NEMA):
4X
Vhodné pro prosvětlení:
Výškové otevření:
61 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
klíčový spínač , 22 mm, kulatý, materiál: kov, ve vysokém lesku, klíč č. SSG10, s 2 klíči, 3 spínací polohy I>O-II, zleva vratný, zprava zaklapávací, úhel spínání 2x45°, 10:30h/12h/13:30h, poloha pro vytažení klíče O+II