3RV2311-0CC10 výkonový jistič konstrukčn
Kód zboží:
ELOSOS0799899
Kód dodavatele:
3RV2311-0CC10
Hloubka:
97 mm
3
Provozní výkon AC-3 400V:
0,06 kW
Provozní výkon při AC-3, 230 V:
0,04 kW
Rozsah nastavení nezpožď. zkrat. spouště:
3,3-3,3 A
Šířka:
45 mm
Trvalý proud Iu:
0,25 A
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího prvku:
otočné tlačítko
Vyp. zkrat. schopnost lcu 400V,AC:
100 kA
Výška:
97 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
výkonový jistič konstrukční velikost S00 pro kombinaci spouštěčů jmenovitý proud 0,25 A N-spoušť 3,3 A šroubová svorka standardní spínací schopnost