3RV2311-0AC20 výkonový jistič konstrukčn
Kód zboží:
ELOSOS0799896
Kód dodavatele:
3RV2311-0AC20
Hloubka:
97 mm
3
Provozní výkon AC-3 400V:
0,04 kW
Provozní výkon při AC-3, 230 V:
0,02 kW
Rozsah nastavení nezpožď. zkrat. spouště:
2,1-2,1 A
Šířka:
45 mm
Trvalý proud Iu:
0,16 A
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
pružinová svorka
Typ ovládacího prvku:
otočné tlačítko
Vyp. zkrat. schopnost lcu 400V,AC:
100 kA
Výška:
106 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
výkonový jistič konstrukční velikost S00 pro kombinaci spouštěčů jmenovitý proud 0,16 A N-spoušť 2,1 A pružinová svorka standardní spínací schopnost