3RV2311-0AC10 výkonový jistič konstrukčn
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0799895
Kód dodavatele:
3RV2311-0AC10
Technické parametry
Citlivé na selhání fáze:
ne
Hloubka:
97 mm
Jmenovité provozní napětí:
690-690 V
Počet pólů:
3
Provozní výkon AC-3 400V:
0,04 kW
Provozní výkon při AC-3, 230 V:
0,02 kW
Rozsah nastavení nezpožď. zkrat. spouště:
2,1-2,1 A
S integrovanou podpěťovou spouští:
ne
S integrovaným pomocným spínačem:
S tepelnou ochranou:
Šířka:
45 mm
Stupeň krytí (IP):
IP20
Trvalý proud Iu:
0,16 A
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího prvku:
otočné tlačítko
Vyp. zkrat. schopnost lcu 400V,AC:
100 kA
Výška:
97 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
výkonový jistič konstrukční velikost S00 pro kombinaci spouštěčů jmenovitý proud 0,16 A N-spoušť 2,1 A šroubová svorka standardní spínací schopnost