3RV2042-4KA10 výkonový jistič konstrukčn
Značka:
Siemens
Kód zboží:
ELOSOS0799887
Kód dodavatele:
3RV2042-4KA10
Technické parametry
Citlivé na selhání fáze:
ano
Hloubka:
176 mm
Jmenovité provozní napětí:
690-690 V
Počet pólů:
3
Provozní výkon AC-3 400V:
37 kW
Provozní výkon při AC-3, 230 V:
22 kW
Rozsah nastavení nezpožď. zkrat. spouště:
975-975 A
Rozsah nastavení přetížení:
57-75 A
S integrovanou podpěťovou spouští:
ne
S integrovaným pomocným spínačem:
ne
S tepelnou ochranou:
ano
Šířka:
70 mm
Stupeň krytí (IP):
IP20
Trvalý proud Iu:
75 A
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího prvku:
otočné tlačítko
Vyp. zkrat. schopnost lcu 400V,AC:
100 kA
Výška:
165 mm
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
výkonový jistič konstrukční velikost S3 pro ochranu motoru, třída 10 A-spoušť 57...75 A N-spoušť 975 A šroubová svorka zvýšená spínací schopnost 100 kA